| Fernando123223 a întrebat:

Daca ma sarut cu o fata si las saliva pe gura ei,nevroind eu, este ceva normal? Daca nu cum sa fac sa nu mai las saliva! Dau funda:X!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Futhakari a răspuns:

Nu fi omotionat cand saruti o fata cine stie poate acelasi lucru poate se gandeste si ea " sa nu fac o greseala sa rada de mine " intelegi. Casa nu apara problema asta nu sta foarte mult cand o saruti nu trebuie sa fie saruturi lungi trebuie sa fie scurte si foarte placute si sa te simti bine.

| Psihedelic777 a răspuns:

happy pai...e ok daca lasi un pic de saliva(dar nu o mozolii foarte raulaughing.Ok, pur si simplu atingei buzele cu gura putin intredeschisa.Si eventual va mai sarutati cu limba, dar usor.O sa inveti in timp tot ceea ce ai nevoie, nu-ti face griji...happy Stai linistit ca o sa fie bine.Baftahappy

| Fluffy69 a răspuns:

Daca fata nu s-a mai sarutat pana acum nu te ambala! Dar chiar si asa, nu prea conteaza asta...doar sa ai o respiratie cat de cat ok!

| alinush21 a răspuns:

Tine-ti limba in gura!