| Rooney7 a întrebat:

Daca mai multe fete din clasa im spun ca sunt dragut,de treaba(fara sa le fac niciun favor, doar din cateva conversatii), mai spun ca nu vorbesc destul cu ele, nu le bag in seama.Credeti ca ma plac? Mentionez ca mai mereu ele fac primul pas.Ok..sa spunem ca ma simpatizeaza, cum sa socializez cu ele in continuare?

2 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Fii mai implicat in relatia cu ele, mai atent la detalii si lasa timioditatea, fa tu primul pas. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omg, frate, ce ai vrea sa iti zica, sa te injure, intr-o lume civilizata asa e normal, sa faci complimente, mai ales intre colegi de clasa, nu mai fi asa naiv