| Flori6812 a întrebat:

Daca mi-a venit menstruația in primele doua luni de la contactul sexual protejat. Si a fost normala. Sunt sanse sa fiu însărcinată? Parca burta mi se schimba. Si de la primul contact sexual nu am mai întreținut relații sexuale. Am facut si 3 teste de naștere si au ieșit negative. De ce burta parca prinde "contur", contactul sexual l-am avut pe 6 Septembrie. Pe 18 Septembrie prima menstra si pe 13 Octombrie a doua. Si a ținut exact cat trebuia

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ti-am lasat un raspuns cu explicatii foarte detaliate. http://www.tpu.ro/......a-cand-am/ Deci NU poti ramane insarcinata. :D

| Emilian65 a răspuns:

Asa cum prezinti tu situatia, nu poti fi gravida.

| lpavel a răspuns:

E imposibil sa fi insarcinata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E aproape imposibil sa fii însărcinată! Șansele sunt undeva la 0, 01% dacă a fost protejat și e posibil sa ți se para ție ca au apărut schimbări tocmai pentru ca ti-e teama de o posibila sarcina. Poate te-ai îngrășat sau pur și simplu e totul în capul tău. Calmează-te ca nu ești însărcinată. Take care happy

| Alicezzz a răspuns:

Nu esti gravida! Posibil te ai ingrasat sau posibil folosesti alimente care te bloneaza ...altfel nu vad o explicatie!