| clarraxdxs a întrebat:

Dacă ne-am protejat și am folosit protecție, mai trebuie sa mă îngrijorez?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

V-ați protejat și ați folosit și protecție. Foarte bine.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu, ai șanse zero de sarcină, ce varsta ai?

| Violleta2022 a răspuns:

Numai daca ati folosit prezervative la absolut toate partidele sexuale, fara sa riscati sa-l introduceti nici macar 1 singura data fara protectie, atunci nu-i caz de ingrijorare.

| clarraxdxs explică (pentru Violleta2022):

La absolut toate partidele, nu se pune problema. Nu mă joc cu așa ceva.

| Violleta2022 a răspuns (pentru clarraxdxs):

Atunci, chiar nu ai motiv de ingrijorare.

| Anuskaa a răspuns:

Din moment ce ati folosit prezervativ si nu s-a rupt, deteriorat, nu trebuie sa te ingrijorezi.