| ionescualina a întrebat:

Daca nu si-a dat drumul in mine pot ramane gravida? Va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

O extrem de mica/infima posibilitate (mult sub 1%) de a ramane insarcinata in cazul in care sperma NU ajunge in vagin, ar putea exista insa doar in cazul in care sexul a fost intretinut exact in ziua de producere a ovulatiei. In concluzie chiar si posibilitatea de a se putea forma o sarcina in conditia precizata se poate aprecia ca fiind imposibila atat d.p.d.v. teoretic cat si practic. Multa sanatate!

| ionescualina explică (pentru corbulalbrosu):

Inainte de contact a facut pipi. Ce sanse sunt sa fi ramas?

| sofisis a răspuns:

Da, in anumite cazuri da.

| Staind a răspuns:

Da. Iti intra sperma in piele.