| iliubeam a întrebat:

Pot ramane gravida daca baiatul nu si-a dat drumul in mine?

16 răspunsuri:
| BaiatulAnonim a răspuns:

Este posibil, deoarece baiatul chiar daca nu isi da seama elimina lichid seminal pe tot parcursul actului sexual, iar acel lichid seminal poate contine spermatozoizi. Cel mai indicat ar fi sa-si faca un test de sarcina.happy

| lostcontrol12 a răspuns:

Eu nu inteleg o treaba. daca nu va place intrebarea, daca o considerati aiurea...de ce mai raspundeti, de ce va bateti joc de altii? poate pentru ca v-a ajuns sa va bateti joc de voi..si raspuns la intrebarea ta, nu, nu poti ramane insarcinata.

| shadow72 a răspuns:

Nu ai rams gravida.am facut sex neprotejat si n-am niciun plod.succes in continuare

| ColorfulBubbleGum a răspuns:

Da.Depinde de ce ai mancat.happy
POti sa nasti un pepene, banana, ba chiar o ciorba daca ti-a fost foame tare azihappy

| editzi99 a răspuns (pentru ColorfulBubbleGum):

Si eu am aceeasi problema ca si el doar ca eu am scos-o am ejectat, neam sters iar dupa 10 minute iar am facut, mam oprit am scos-o ca n-am mai putut si m-am sters iar te rog ajuta poate sa ramana gravida?crying te rogcrying?

| ColorfulBubbleGum a răspuns (pentru editzi99):

Nu poate mei sa ramana gravida.Stai linistit.Scoate fata la un suc si zi-i ca nu are nimic.happy

| larissuka a răspuns:

Nu!laughing

| XtremePWN a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sansele nu sunt mari dar se poate intampla.
Exista un procent destul de mic in treaba asta.
Dar poti pentru ca el in timpul sexului se excita si elimina spermatozoizi, picatura placerii.
Daca ramai sau nu depinde de mai multi factori si daca erai in perioada cheie de fecundatie si tra la la.
Dar voi a-ti mers la ginecolog sa va faceti analizele daca tot o faceti neprotejat? Sau e placerea mai mare?
Poti lua boli si peste cativa ani sa te intrebi de ce naibi nu poti face copii si de la cine ai luat-o.winking

| Miky1 a răspuns:

Depinde in ce moment a scos-o

| Lauria a răspuns:

Nu prea sunt şanse. Posibilitatea este de 2%.

| ToxicEcstasy a răspuns:

Poti sa asculti o melodie pe care n`o ai in playlist? Eii. exact e si intrebarea talaughing

| Anonim280498 a răspuns:

Asta e o problema serioasa happy Trebuie tratata ca atare. Succes laughing

| editzi99 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema iulianecrying, e naspa sa stii casi bat oamenii joc de intrebarile tale.nici eu nu am ejectat in ea, am scos-o neam sters dupa 10 min iar am bagat-o, apoi am simtit ca nu mai pot si am scos-o si iar mia ejectat.care sunt sansele sa ramana gravida?cryingva rog sincericrying

| ColorfulBubbleGum a răspuns (pentru editzi99):

Frate,cum sa nu rada lumea de voi cand se vede clar ca sunteti niste pustoaice de 13 ani care au gandul doar la sex?

| andreilazaroi a răspuns:

Da de ce nu si-a dat drumul in tine?