| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

Daca o fata din grupul de prieteni ma tine de mana, ma musca de gat sau ma imbratiseaza inseamna ca ma place (in sensul de iubire)?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna doar ca se joaca cu tine.
Oricum joaca este un semn de imaturitate aici. Nu se poate vorbi de iubire, cand este doar actiunea unei singure persoane, care se intampla sa fie si copil.

| corbulalbrosu a răspuns:

Vei putea afla in mod precis si sigur raspunsul corect la aceasta intrebare, doar daca vei avea curajul ca atunci cand sunteti doar voi 2, sa o privesti in ochi si sa-i ceri ca in mod direct/nemijlocit sa-ti spuna chiar ea cum isi motiveaza comportamentului ei fata de persoana ta. Cel mai probabil ea te simpatizeaza si simte/are, manifesta sentimente de dragoste/iubire fata de persoana ta. Curaj. Sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te place. Te adora laughing

| Stropdeploaie a răspuns:

Iti face doar tie asa s au la tot grupul?

| peter63746 a răspuns:

Cel mai probabil isi doreste ceva de la tine, daca ai mentionat ca te si musca de gat. In niciun caz nu e vorba de iubire... Daca nu este asta, este posibil sa te placa si/sau sa isi doreasca o relatie cu tine.