| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

Deci, nu știu de unde sa încep. O fata din grupul de prieteni ma tine de mână, imi zice te iubesc, ma musca de gat. Nu stiu daca o face doar ca prieteni sau pentru ca ma place. I-am intrebat pe mai mulți prieteni din grup iar ei spun ca lor nu le face chestii din astea. Nu știu ce ar trebui sa fac.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu cred ca o tipa care te-ar placea n-ar fi atat de apropiata de tine, ar fi ceva mai timida/retrasa. Poate doar e mai tar fu lita

| corbulalbrosu a răspuns:

,,Nu i știu ce ar trebui sa fac."" Pur si simplu o intrebi pe ea, in mod direct si imperativ daca vrea sa deveniti un cuplu de iubiti. Fara sa-i dai posibilitatea de a se eschiva. Succes!

| WaterDrop a răspuns:

Da`i cu spirt, nu stii pe unde a mai pus gura inainte sa te muste.