| Anomim2025 a întrebat:

Dacă o fată îmi trimite și îmi spune mereu glume despre cupluri înseamnă că mă place?

Răspuns Câştigător
| Takacs_Cristi_1990 a răspuns:

De[inde de la fata la fata, daca o cunosti cat de cat poti sa-ti dai seama daca numai se joaca cu tine sau chiar te place.Eu in cazul tau am avut o prietena foarte buna pe care o iubeam si inca o iubesc si asa a inceput totul, prin glume de astea cu cupluri.Mai mult ca sigur te place. big grin

3 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Cel mai probabil da

| anonim123453313 a răspuns:

Mai devreme voiai sa faci sex cu o gaura in perete acum vrei prietena?

| nstrmihai a răspuns:

Da.Cam așa fac fetele în general