| RayKzor51 a întrebat:

Daca o fata iti trimite poze cu ea si vorbeste lucruri personale despre ea, apoi spune ca nu vrea atentia altui baiat decat a mea ce inseamna asta? Are incredere in mine si se simte bine cu mine sau ma tine pentru atentie?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca iti spune ce vrei tu sa auzi, ca face asta si cu altii...
Nici o fata serioasa nu iti trimite poze cu ea si nici nu te trage de atentie, daca nu are vreun interes.

| RayKzor51 explică (pentru Violleta2022):

Diferenta e ca e fata serioasa si nu vorbeste cu alti baieti... cred ca ma vrea pe mine si ma manipuleaza

| Violleta2022 a răspuns (pentru RayKzor51):

Asta sa o crezi tu ca nu vorbeste si cu altii.
Daca era atat de serioasa nu te cauta ea prima si nici nu iti punea poze asa cum face acum.
Asta pare disperata sa-ti capteze atentia si daca o face cu tine, probabil ca o face si cu altii.

| Danny28 a răspuns:

Stai liniștit că face exact aceleași chestii cu mulți alți băieți. Nu ești singurul care primește așa mesaje de la ea.

| RoxanaIoana108 a răspuns:

Ori ii place prea tare prezenta ta, ori vrea sa te abureasca happy vezi cum decurg lucrurile si ce tip de conversații mai purtati. Dar nu te arunca din prima pe ea, sigur exista vreun interes ascuns pe care il vei descoperi mai tarziu

| 94Kiddo a răspuns:

O fata, de obicei vrea si cauta atentie. Nu este exclus nici ca ca vrea sa si faca prieten(i), adica pe tine. Daca vorbeste chestii personale cu tine inseamna ca te considera un prieten apropiat.