| CiprianAndrei12 a întrebat:

Daca o fata nu ma place sau poate da, mereu o fac sa râdă si am vrut sa fiu cu ea dar a zis ca are iubit, e posibil sa minta? Eu am privit in telefonul ei o data si nu am vazut nimic incat sa arate faptul ca are iubit.

Răspuns Câştigător
| Laila12Izabela a răspuns:

Nu ai procedat bine când te-ai jucat de-a exploratul prin telefonul ei. Încearcă să o faci sa te vada,ca pe un prieten nu ca pe tipul care o face sa rada (bufon),s-ar putea sa ai sanse. Dacă ti-a zis ca are iubit si de fapt nu are,poate te-a mintit deoarece ii e teama,sau ceva o oprește. Cand vei fi sigur ca te-a mintit, pune-o în fața faptului împlinit, fa -o sa se deschida in fata ta. Arata-i ca tii la ea, ca vrei sa fie mai mult decât o amică.Ea trebuie sa se deschida in fata ta, sa prindă incredere in tine.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacã mereu o faci sa râdã inseamnã ca esti un bufon, un bufon nu prea are sanse sa-i devinã prieten.