| Iepure6968 a întrebat:

Daca o freci pe o fată la..., îi va placea?(daca este perversă normal)vreau răspunsuri sincere de la fete

Răspuns Câştigător
| Bozgi200 a răspuns:

Ce descri tu acolo se numește fingering. Și dacă ai tehnica potrivita poti satisface orice fată.

| OkBoomer56 a răspuns (pentru Bozgi200):

Chiar rubbing. Fingering e când baga degetu =)

| Bozgi200 a răspuns (pentru OkBoomer56):

Eu am citit din două surse diferite si scria fingering, bine de știut 乁( •_• )ㄏ

| Adry05 a răspuns (pentru Bozgi200):

Nu e fingering clar, fingering e când bagă degetu, gen echivalentu în rpmână : degețica

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca freci o fată la cap? Sau celaughing

| LoveSleep a răspuns:

Dacă e perversă, normal. Daca nu e perversă, nici n-are rost să încerci.

| Sofer a răspuns:

Ii place ca se excita.

| whatisthis19 a răspuns:

I va placea jucaria ta

| xilef123 a răspuns:

Daca o freci cum trebuie doar

| D1403 a răspuns:

Normal ca ii va placea, daca stii cum s-o faci. Oricarei fete i-ar placea sa fie satisfacuta de partener.

| MarcelBoaba69 a răspuns:

Depinde, odata am facut si eu asta dar imediat mi-a zis "Cine esti si ce cauti la mine in pat" deci nu sunt sigur

| MadonaRamona14 a răspuns:

Depinde cum, nu exagera ca dupa doare si o enerveaza

| Mmcosmin a răspuns (pentru MadonaRamona14):

Foarte adevarat, profund ...mai profund decat s-ar parea la prima vedere raspunsul tau. Poate nu toti inteleg, dar disperarea si viteza din partea "masculului" devine enervanta si iritanta pentru femeie. Bravo!