| Laurretta a întrebat:

V-ați pierde virginitatea cu o persoană care vrea doar să o faceți?

Răspuns Câştigător
| oOoLadyMoOo a răspuns:

Nu.
Clar nu.
Prima data cand o vei face, va trebui sa fie ceva special, sa vrei tu sa o faci, nu persoana aceea. Iar daca prietenul tau vrea sa iti pierzi virginitatea cu el, desi probabil i-ai explicat ca nu esti pregatita ( iar adac nu ai facut-o, iti recomand sa o faci si sa ii vezi reactia ) atunci iti recomand sa ii dai frumos papuceii si sa-l trimiti la plimbare. Si prpbabil o sa zici ca il placi si ti la el si toate alea. Dar gandeste-te ca daca el nu poate sa aiba rabdare sa fi tu pregatita sa iti pieri virginitatea, acel tip, zic eu, vrea doar sa faca sex cu tine, si nu te iubeste.
Nu fi jucaria lui.
Cauta si tu un tip care chiar sa te merite, nu te mai uita la tipi care vor doar sex si nu stiu sa aprecieze o fata.
Ok, eu nu il cunosc pe baiatul respectiv, dar din intrebarea ta, nu mi-am format o parere chiar buna despre el. Si iti recomand sa iti alungi iluzia ca el e baiatul perfect pentru tine. sau asa ceva.
Parerea mea. love struck
winking
funda?:X

6 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Categoric nu/Cine consideri tu că ar dori să ofere tot ce-i mai frumos unei persoane cuiva care te tratează ca pe un obiect de uz personal, doar pentru a-i satisface plăcerile animaliere?/La tine cine se mai gândeşte?/Poate că vrei doar să mulţumeşti persoana de lângă tine/Dar când ştii că ai şansa să oferi şi să nu primeşti, automat ar trebui să-ţi scadă tot interesul

| Ирина19 a răspuns:

Nu, pentru ca nu merita sa-i faci doar dorinta lui, in primul rind tu trebuie sa-ti doresti lucrul asta

| justmeesb a răspuns:

Nu, mai bine as astepata sa gasesc pe cineva exact pe placul meu si cu care sa pun suflet, eu una asa am facut si nu am nici un regret pentru ca a fost din dragoste, ai grija de tine. pa pa

| ramona_4785 a răspuns:

Bineinteles ca nu, virginitatea este poate lucrul cel mai de pret pe care il poate avea o femeie, ea trebuie daruita cuiva care merita intr-adevar acest lucru, caruia ii nutresti dragoste si de la care primesti dragoste si nu unei persoane care doar asta urmareste de la tine; este un moment unic in viata si poate vrei sa iti aduci aminte cu drag de el; chiar daca nu vei mai fi cu acea persoana, macar vei ramane cu multumirea ca a meritat si ca ai vrut cu adevarat sa se intample asta.

| fanJBfan a răspuns:

NU, deoarece a-ti pierde virginitatea e ceva important si ar fi bine sa o faci doar cu cel pe care il iubesti si ti la el cu adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sa fii prea prost sa te dai pe mana la orsi si cine!