| Twister09 a întrebat:

Buna, daca am frecat penisul, de păsărica iubitei mele, dar nu am ejaculat pe ea, ca la mine in palma, credeti ca poate rămâne însărcinată?

7 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Nu, dar cumpărați test de sarcină ca să fiți liniștiți. Iar, a doua oară nu mai faceți așa ceva.

| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru informarea ta corecta, trebuie sa stii ca sarcina NU se poate forma oricand, oricum, sau chiar si... din nimic. De asemenea trebuie sa cunosti faptul ca sarcina se poate forma NUMAI/DOAR in singurul caz in care sperma ajunge IN VAGIN si NUMAI/DOAR daca acest lucru se produce intruna dintre cele 4-5 zile ale PERIOADEI FERTILE. Sunt singurele zile fertile in care se poate forma sarcina, din numarul total al zilelor unui ciclu menstrual indiferent de lungimea acestuia. In concluzie in acest caz relatat de tine, este aproape imposibil sa se formeze sarcina. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Uvox a răspuns:

Ar fi ceva! Nu, nu cred.

| DoarAlin a răspuns:

Partea cu "păsărica" m-a cam facut putin sa mor pe dinauntru. Urasc s-o dau in romgleza, dar nu ma pot exprima mai bine. Dis *** is so cringe...

| Ela05 a răspuns:

Atâta timp cât sperma nu a ajuns să aibă contact cu vagonul, categoric nu poate rămâne însărcinată.

| Ela05 a răspuns (pentru Ela05):

Vaginul. Scuze corectorul e de vină?