| Marbella188 a întrebat:

Daca stai la soare iti vine ciclul mai repede?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, dar poti face insolatie, sau sa ti se faca rau.
Din pacate, ciclul nu poate fii infleuntat sa vina mai repede, sau mai tarziu, vine el cand stie si are chef happy
Dar ce-i atata graba?

| Marbella188 explică (pentru Violleta2022):

Paai trebuia sa mi vina ieri..si nu mi-a venit, nu stiu de ce. ieri era a 30-a zi..am ciclu la 29-30-31 zile.dar 31 nu am mai avut din ianuarie.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Marbella188):

Pai, poate luna asta iti vine dupa 31 de zile... eu zic sa mai astepti 2-3 zile si apoi sa intrii in panica, ca oricum acum nu este nimic de facut!

| Marbella188 explică (pentru Violleta2022):

Crezi ca ar putea fi vb de o sarcina daca luna trecuta mi-a venit si de atunci n am mai avut contacte sexuale?

| HadesSs a răspuns (pentru Marbella188):

Si cu cine sa ramai insarcinata, cu Sf. Duh daca nu ai mai avut contacte sexuale? laughing)

| Marbella188 explică (pentru HadesSs):

Poate de atunci. ma gandeam

9 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu,dar daca esti pe ciclu si stai la soare poti sa iti produci sangerari mai abundente am patit...

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu chiar. Cine ti a spus ca soarele influenteaza ciclul menstrual?

| Anon31241212 a răspuns:

Nu

| gi4284 a răspuns:

Dacă stai la umbra deja ești la menopauză