| IoanaRadi_3831 a întrebat:

Este adevarat ca la copii mai...plinuti...le vine mai repede ciclul?(fete)

3 răspunsuri:
| GuessWho a răspuns:

Nu vorbim de toti copii.laughing ci doar d fetehappy
Nu conteaza cat esti d gras/ slab.degeaba esti gras. daca sanii nu. ti sunt dezvoltati deloc si tot ce ai acolo este suncabig grin
COnteaza inaltimea.stadiul in care te afli...dezvoltata sau mai putin dezvoltatabig grin
Acum totul depinde de fiecare!happy. cu toate suntem diferite.

| wings a răspuns:

Da. pai. majoritatea fetelor plinute sunt si mai dezvoltate si de aceea. dar asta nu inseamna ca la toate le vin mai repede... corpul este diferit de la fata la fatawinking

| CRM a răspuns:

Buna! cred ca te referi la fetehee hee! sigur ca da, la fetele mai plinute dar bine inteles trebuie sa aiba varsta la care se dezvolta o fata, nu la 9 10 ani happy da fetele plinute se dezvolta mai repede sh ii vine menstruatia mai devreme happy