| Mkeynes a întrebat:

Daca te prinde politia facand sex in masina ce se poate intampla?

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Iti dă amenda pentru parcare neregulamentara.

| epurasu a răspuns:

Se pedepseşte cu închisoarea de la 3 luni la 2 ani sau cu amendă.

| Drimmero a răspuns:

Amenda, ideea e ca daca vor te ard, daca nu, te mai iarta. Dar cat de prost sa fii sa nu mergi intr-un loc intim cand e vorba de sexul in masina. Imi aduc aminte de o faza cu unii care se cordeaua in masina direct pe strada, toata lumea ii vedea, erau cu masina pe bordura, au mai si blocat pietonii de ii puneau sa ocoleasca pe sosea))) panarame de oameni.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nimic. Si nu stiu de ce ar vrea politia sa te prinda.

| Mkeynes explică (pentru DoarBogdan):

Pai poate ai masina parcata. Noaptea
Si lor li se pare cu suspect
Si vine peste tine

| Emilian65 a răspuns:

Va bate in geam si va propune sa faca si politistul sex cu iubita ta. Apoi plecati toti in treaba voastra linistiti si satisfacuti sexual.

| Sofer a răspuns:

Alegi și tu un loc unde nu te deranjează nimeni dacă ai de gând sa faci sex în mașină.

| Goete a răspuns:

Depinde in ce tara

| Goete a răspuns:

Eu am facut de multe ori in autocaravana?, acolo cel putin sunt conditii, pat mare si dus.
Dar cu obloanele (sau cum se numesc) trase nimeni nu vede inauntru.

| Werrich a răspuns:

Ce prevede legea

Când este descoperit de oamenii legii, ultrajul contra bunelor moravuri şi tulburarea liniştii publice, respectiv „fapta persoanei care, în public, săvârşeşte acte sau gesturi, proferează cuvinte ori expresii sau se dedă la orice alte manifestări prin care se aduce atingere bunelor moravuri sau se produce scandal public ori se tulbură, în alt mod, liniştea şi ordinea publică", se pedepseşte cu închisoarea de la 1 la 5 ani sau, în cazuri grave, de la 2 la 7 ani. În proiectul noului Cod Penal, „fapta persoanei care, în public (...), săvârşeşte acte de exhibiţionism sau alte acte sexuale explicite" se pedepseşte cu închisoarea de la 3 luni la 2 ani sau cu amendă.

| Goete a răspuns (pentru Werrich):

Nu vorbea de nici un public

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am facut sex in masina si cred ca politistii au aflat. Dupa ceva timp cand eram cu prietenul meu in masina au venit si ne-au legitimat pe amandoi iar unu din ei radea ca bou. Cu asta se ocupa politistii, urmaresc cupluri in loc sa urmareasca infractori periculosi. Niste imbecili. Deci poti pati ca mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E celebru filmuletul cu niste politisti care au parcat masina politiei undeva la intuneric si aveau o prostituata cu ei. Adica ei au voie sa faca sex in masina de serviciu cu prostituate, cuplurile n-au voie sa faca sex in masina personala.

| GigiCelMaiPeste a răspuns:

Pai frate de ce te freci in masina adica pe bune chiar nu astepti pana acasa sa te freci in liniste

| Amim a răspuns:

Îți dă un premiu, apoi se alătură și ei! Ce dracu să se întâmple, NIMIC! Doar se rusineaza si spune la alții ce a văzut! Ca tot românul de altfel!

| minecraftboss12354 a răspuns:

Sa faceti sex in 3