| eu_9977 a întrebat:

Daca un baiat e rautacios cu o fata inseamna ca o place?

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu prea! Este adevarat ca unii baieti mici asa stiu sa se faca bagati in seama, dar de cele mai multe ori sunt rautaciosi pentru ca asa sunt ei de fapt si au lipsa de buna educatie!

| Cjay a răspuns:

Da se poate spune si asahee hee...Iti dai seama dupa comportaamentul sauhappy

| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

Da asa este si daca iti rupe o mana vrea sa-ti spuna ca te ubestetonguetongue

| 009 a răspuns:

Nu intodeauna...acuma daca toata scoala ta sa zicem ca te uraste(ma refer la baieti)asta nu inseamna ce toti te plac...mai sunt si alte semne dupa care sa te iei

| Mini Roxi :x a răspuns:

Doar copii se comporta asa. Ori e imatur ori nu te vrea! happy

| SeRIoGa a răspuns:

Dacai un "baistruck" de 12 ani cred ca da. XD)

| SeRIoGa a răspuns:

JoHNnY BrAvo kankretna ai spus. maladetz big grinbig grinbig grin