| IooMar a întrebat:

Daca un baiat este rautacios cu tine inseamna ca te place?

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

De multe ori se intampla sa te placa un baiat si sa te tachineze, e posibil sa se intample si la tine acelasi lucru!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

NUuuuu

| Floreenofficial a răspuns:

Nu chiar...
50% da
50% nu
intr-adevar unii baieti asa reactioneaza, dar acestia sunt doar UNII nu toti. [-x

| CARMENCITA a răspuns:

Poate da poate nu. Unii baieti nu stiu sa se poarte cu fetele.Se poate sa te placa si nu are curaj sa-ti spuna sau asa e el si o face ca nu-l duce mintea la altceva.Am patit si eu asa unul a recunoscut ca ma place, celalalt nu, dar am aflat ca da, iar altul asa facea cu toate.Pe toti i-am pus la punct si nu au mai indraznit.Primul a schimbat tachinarile cu complimente si flori.Intreaba-l de ce se comporta asa.

| Miruna_7873 a răspuns:

Nu e o regula.

| ZeYa a răspuns:

Depinde in ce sens. Poate ca da, poate ca nu. Te poate induce in eroare foarte usor.

| Raluca_4380 a răspuns:

Depinde pana unde ajunge "rautatea" lui.Este posibil sa te placa, dar poate fi si un alt aspect:sa se fi saturat si sa incerce sa te dea la o parte si sa te faca sa intelegi ca nu vrea sa aiba nimic cu tine, comportandu`se urathappy

| alexiaaaa a răspuns:

De foarte multe ori se intampla ca asta sa fie adevarat... dar niciodata nu se stie... poate te place poate nubig grin

| SRB a răspuns:

Doar daca e sado masochist.