| margareta66 a întrebat:

Daca un baiat e rautacios cu o fata inseamna ca o place?
Nu e vorba despre mine. E vorba despre prietena mea si despre un baiat de la mine din bloc.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Depinde in ce fel. Daca o loveste, ii vorbeste urat, atunci nu as prea crede ca o place. Dar, daca vine si o enerveaza, se ia in gura cu ea [dar totusi in acest timp mai si zambeste din cand in cand] atunci as zice ca da, o place. ASa sunt unii baieti, isi arata simpatia fata de o fata, prin a o enerva. Ce sa le faci...happy
O zi buna!

Răspuns utilizator avertizat