| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca daca un baiat se comporta cateodata rautacios cu tine inseamna ca te place?

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Din punctul de vedere al generaţiilor noi, da.
Din punctul meu de vedere, nu. Eu dacă mă comport răutăcios cu o fată înseamnă că nu-mi place de ea şi că există ceva ce detest la persoana ei.

| Malvina24 a răspuns:

Da! mi s-a intamplat si mie asta! dar nu mereu... poate chiar nu te place!

| sasha a răspuns:

Te comporti urat cu acea persoana daca nu o poti avea si te comporti urat cu ea ca sa faca si ea acelasi lucru ca sa nu iti mai placa ...acum vezi ai si tu grija ca daca te injura sau te loveste serios, clar nu te place daca se uita urat la tine sau ori ce gest dar care sa nu te raneasca foarte tare. ar fi posibil sa te placa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Kongeriket are dreptate... la generatiile noi este posibil tongue

| baby22 a răspuns:

Depinde de persoana. in general cei care au o varsta de pana in 16 ani se manifesta asa sau cel putin asta cred eu. oricum mi se pare de prost gust sa-ti bati joc de o fata pe care o placi si in nici un caz nu faci o impresie foarte buna.