| Angeloflight789 a întrebat:

as avea o intrebare. De ce un baiat urmărește o fata si vorbește cu prietenii lui de ea si când o vede se uita la ea si rade?

Răspuns Câştigător
| anonymous00702 a răspuns:

Poate baiatul are cativa neuroni sariti din carcasa si se poate sa-i faca ceva, incearca sa vorbesti cu ea daca o cunosti sau va aveti bine.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate vrea sa-si bata joc de ea, sau ii pregateste freo farsa, ori doar se amuza de cum arata fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate se pregatesc sa-i faca o baie cu 3 galeti de apa pline, varsate una dupa alta.
Ca doar e sezonul rolling on the floor

| anonymous00702 a răspuns:

Fata vorbeste cu el sau incearca mai mult sa se fereasca de el?

| Angeloflight789 explică (pentru anonymous00702):

și-au dat întâlnire si ea dintr-un motiv stupid, nu a mai vrut sa se întâlnească cu el, si nu a mai vb cu el deloc după care el a reacționat asa

| Angeloflight789 explică (pentru anonymous00702):

Si-au dat întâlnire online dar când La vazut pe baiat ceva a făcut-o sa renunțe la el si atunci ea s-a retras, iar după o zi a început sa se comporte asa băiatul ce sa zic poate fi răzbunare sau ceva

| anonymous00702 a răspuns (pentru Angeloflight789):

Poate baiatul are cativa neuroni sariti din carcasa si se poate sa-i faca ceva, incearca sa vorbesti cu ea daca o cunosti sau va aveti bine.

| Corina528 a răspuns:

Sunt unele sanse sa o placa dar nu arata asta se comporta ca un "pradator" pentru ca daca e inca un tip popular nu il lasa sentimetul de increzare.
Dar exista sanse sa ii aflat niste secrete terifiante sau cel putin amuzante si hop le spune prietenilor si va fi ca o farsa dura unde ea va plange si nu va iesi in din casa se va uita la TV si va manca inghetata. Apoi kilograme in plus, anorexie, depresie si pana la urma se sinucide
.(asta ii viata oameni buni ce sa faci azi traiesti maine plutesti)