| anonim_4396 a întrebat:

Dar si fetele se masturbeaza de vreo 2-3 ori pe zi, ca noi baietii oare?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Desigur. Doar că nu așa multe, nici de așa multe ori pe zi ca băieții.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si fetele se masturbeaza dar nici una nu recunoaste

| 90210 a răspuns:

Da. Eu sunt fata si ma masturbam mai des inainte sa am prieten, acum n-am nevoie pentru ca fac sex laughing

Inainte era cam o data la 2-3 zile. Erau zile cand ma masturbam si de mai multe ori pe zi depinde de cat de ocupata eram.

| gheorghe699 a răspuns (pentru 90210):

Este nomal ..eu ma uit la filme cu femei care se masturbeaza sau isi dau limbi in pasarica, asta ma exita maxim ..imi imaginez ca le dau limbi si sfarsesc cu o laba,.

| elaventurero a răspuns:

Da. Insa o parte mai mica dintre fete practica si ele de asemenea degetica. Poti sa te uiti la mainile lor, cele care n-au unghii puse sigur o fac laughing.