| IloveSumme a întrebat:

Dau FUNDA.
m-am certat cu iubitul. s-a suparat pentru ca l-am facut nesimtit si copil happy. ne-am certat de dimineata si mi-a vorbit f aiurea, nu i-am spus-o fara motiv. atunci el a incheiat contactul cu mine. mi-a spus sa-l las in pace.sa nu-l mai caut. l-am cautat totusi, iar el ma ignorat. maine e 14 feb. iar el nu-mi da niciun semn ca ar vrea sa ne impacam. ce sa fac? sa mai incerc? sal las pe el?

cum sa ma descurc cu el, ca el e f ambitios si orgolios, mi-a spus sa nu ma pun niciodata cu orgoliul lui ca e imnes.
habar n-am ce sa fac, plang incontinu, sunt cu el de destule luni. iar el face asa... repet ca nu i-am ziso fara motiv! am simtit nevoia sa eu spun, el nu se cenzureaza, eu dc sa ma cenzurez? sad. ajutati-ma.:-

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ia fi mai dura cu tine si lasa-l impace sa vezi cum vine el la tine mai incolo.

| Nextone a răspuns:

E greu cu orgoliosii astiahee heeNu stiu ce sa zic daca il vei lasa in pace probabil vei avea de asteptat pana sa se intoarca el la tine si cred ca o sa iti fie greu dar mai cred ca daca te iubeste se va intaorce si va zice sa va impacati SAU poti sa iti ceri scuze si sa-i zici sa va impacati si daca odata mai face asa nu il mai ierti asa usor.Baftahappy

| christinebubu a răspuns:

Lasa-l cu orgoliul sau.
nu-l mai cauta.pe bune!
poate asa o sa-si dea seama ca nu o sa te tii niciodata dupa el.
fi indiferenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vrea sa mai auda de tine doar pentru ca l-ai facut nesimtit si copil? am avut si eu o prietena de care ma plictisisem si nu intelegea de ce vreau sa ma despart de ea. am asteptat sa-mi zica ceva deplasat si bafta. ar putea fi aceeasi situatie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar orgoliul tau unde ar fi daca l-ai mai cauta? daca nu crezi ca meriti ceva mai bun atunci. asa o fi. poate chiar nu meriti un baiat ok