| LexuKrys a întrebat:

Dau FUNDA! Salut TPU! Am avut o relatie de 2 luni cu o tipa. Primele 2 saptamani, au fost super. Dupa aceea totul a fost urat pentru mine... Adica eu eram cel care iubea si ea isi batea joc. Ce am facut rau in : A scoate-o in oras, a-i darui flori, am avut grija de ea, nu am stat cu ea sa o pipai sau mai stiu eu ce! Eu am fost cu ea si voi fi genul de baiat care te iubeste si daca nu esti machiata si neprofitor. In seara asta, mi-a ajuns si mie... Cat sa mai rabd? Am vrut sa fiu sincer, cum sunt de obicei si i-am spus ca nu mai simt prea multe pentru ea, ca o iubesc dar nu la fel.Nu am putut sa o mint! Iar ea a inceput sa ma injure. Cu ce am gresit?

11 răspunsuri:
| Metempsihoza a răspuns:

E deosebit ca ai fost sentimental cu ea si romantic, dar poate ar fi vrut sa fie luat in seama si fizicul, nu toate fetele sunt gen 'conservare', daca simt nevoia avanseaza. Faptul e consumat, da-o incolo ca exista fete care stiu sa pretuiasca, chiar multewinking

| FrozEenSoul a răspuns (pentru Metempsihoza):

"ai plasat-o bine". Sincer? O iubeam prea mult sa o..., avea doar 15 ani... Si in plus daca afla masa si tacs-o, primea o noapte cazare la cotet straight face Eu am spus in mare ce si cum, detaliile nu isi mai au rostul!

| Metempsihoza a răspuns (pentru FrozEenSoul):

Nu ziceam "s-o...", ziceam ca poate era deschisa pentru imbratisari mai tandre si sarutari, nu pana acolo chiar.

| RAY a răspuns:

Te inteleg si eu am patit le fel, nu ai gresit cu nimic sau poate ca ai gresit ca ai fost prea sincer, serios ele de fapt vor opusul a cea ce vorbesc

| neutrino a răspuns:

Ai gresit ca nu ai pipait-o, si nu numai.

| CossMii a răspuns (pentru neutrino):

laughing))))

| Vix999 a răspuns (pentru neutrino):

Mare adevar graiesti laughing

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Tu nu ai gresit cu nimic...ea este de vina! Despartete de ea pana cand nu te mai ia de prost!
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai gresit cu nimic. Doar ca s-a intamplat sa nu mai simta ce simtea pentru tine, cel mai probabil s-a indragostit de altcineva. Insa din cate vad eu...nu cred ca prea te-a iubit foarte mult, daca spui ca dupa doar 2 saptamani s-a schimbat. Asta e viata... iubirea vine, dar si pleaca, trebuie sa ne obisnuim cu asta.

| chazz a răspuns:

Bravo manehappytrebuie sa ii spui in fata ce te deranjeaza. urat din partea ei ca a inceput sa te injure, daca tu tii la ea discuta cu ea in cel mai serios mod.
numai bine!
ai grije sunt foarte multe vipere in lumea asta!

| teosbeos a răspuns:

Deobici genul asta de fete sunt genul ala care isi schimba prieteni ca pe sosete sunt putine fete care sa placa un baiat asa cum este in concluzie nu ai gresit cu nimic ea nu a apreciat de la bun inceput si sa stii ca sinceritatea este cea mai mare calitate a omului asa ca ai facut bine cand ai fost sincer. cel mai bine ar fi sa nu stai prea mult in preasma ei sa nu te '' molipsesti'' succes sa-ti faci o noua prietena! SUCES!