| Mariusika1995 a întrebat:

Dau fundita : Cum stiu ca o fata chiar ma place deoarece sambata ia a venit a facut cunostinta cu mine am dansat i-am pus mana un pic mai jos de solduri si nu a zis nimic se uita la mine si zambea. cand am iesit din discoteca mi-a zis so conduc acasa pe la jumatea drumului a zis co dor picioarele de la tocuri si am duso putin timp in brate apoi la ea la poarta i-am dat un mozol i-a placut... dar ieri seara cand am iesit cu ea pe afara nu prea vb cu mine tot eu o intrebam ea nu si cand se uita la mine tot zambea... apoi n-am stiu ce sa mai fac. oare ii place cu adevarat de mine?

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Ii place de tine. si poate te evita pentru ca nu ai intrebato daca vrea sa fie pr ta si poate se crede folosita. daca iti place de ea intreab-o daca vrea sa fie pr ta. si sa FITI FERICITI:X.

4 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Ii placeee. cu siguranta. Altfel nu iti mai zambea, nici macar nu se uita la tine.dar iii Placee:X

| EuTeIubesc a răspuns:

I.am dat un mozol si i.a placutlaughing)

Omgoh go on

| AndySchleck a răspuns:

Cati ani ai 16? Cati ani are ea 14? Te crezi suficient de responsabil sa te gandesti la sex si tot felul de prosti? In primul rand voi bateti campi cu vesnica premisa " Nu fiti inapoitati, faceti sex de la 14 ani ca doar asa fac si occidentali" In primul rand americani, englezii, francezi... au joburi inca de la 15 ani. Incepand cu varsta de 18 ani multi nu mai primesc nici un ban de la parinti. Voi nu sunteti in stare sa luati un Bac si va ganditi la sex si alte minuni de la 15 ani.Shame u!

| Originalone a răspuns (pentru AndySchleck):

Gandesti bine Sportivule.
Iti dau dreptate.