| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani si m-am indragostit de un baiat de varsta mea anul trecut el ma tot tachina imi zambea tot timpul il prindeam uitandu-se la mine in ore dar nu am avut curaj sa-i spun ca il plac. El a plecat in Austria si cand a venit(in vizita) dupa 2 luni a venit la scoala o zi si mi-a aruncat bluza lui in brate si imi tot zambea si azi-vara am iesit cu prietena mea la plimbare si el era in fata noastra cu prietenii si se tot uita la mine, iar acum vb foarte mult pe mess oare ma place sau nu? va rog raspunsuri sincere funda****

Răspuns Câştigător
| gohsty a răspuns:

El te place mult, foarte mult numai ca tu trebuie sa ai curajul de ai spune ce simtil.El iti arata ce simte pentru tine iar daca tu nu ii raspunzi, el va crede exact contrariu.Prima oara l-ai pierdut cand a plecat in Austria, poate ca acum e a 2-a sansa si nu ar trebui sa il lasi sa plece:* Successslove struck
fundisha?:X

3 răspunsuri:
| AndreyG a răspuns:

Din cate zici tu eu cred ca te place. Tachinarea, zambitul si privitul par primele semne.Eu zic sa-i spui ca il placi.nu ai ce sa pierzi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

AndreyG intr-un fel ai dreptate dar... daca asta este o farsa? Daca dupa va rade de mine?

| Sybel a răspuns:

Adevarul e ca te place, dar tu trebuie sa ai curajul sa ii arati ca si tu simnti acelasi lucru pentru el parerea mea e cand mai vb cu el pe mess sa ii zici ca iti place de el si sa vezi ce zice, daca era o farsa putea sa se combine cu orice alta fata mai ales ca a plecat Austria acolo putea sa gaseasca orice fata