| sisyy a întrebat:

Dau fundita.de ce un tip care dadea semne c ama place, ma suna, imi trimitea mesaje, ne-am intalnit si era tandru cu mine, m-a sarutat, m-a luat in brate si m-a mai sunat dupa intalnire, acum nu ma mai cauta? Oare a vrut doar sa faca misto de mine? Era vorba ca ne intalnim si m-a lasat balta, eu i-am tr sms ca dc nu ne-am intalnit si ca a uitat de mine iar el a zis ca a avut treaba si ca nu m-a uitat, dar totusi nu mai da niciun semn de viata. Oare vrea sa vada reactia mea, sau a glm cu mine ce sa cred?

Răspuns Câştigător
| answer a răspuns:

Iti spun eu: a gasit pe alta fata despre care el crede ca e mai potrivita pentru el decat tine si inca nu ti-a zis adevarul pentru ca nu e sigur ca ii va iesi cu acea fata; dar daca ii va iesi, iti va spune; daca nu, se va intoarce la tine!

2 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Poate a facut un pariu cu prietenii sau o gluma proasta sau poate a vrut doar sex si daca a vazut ca nu-i oferi ti-a dat papuci,. asta cred

| Adinel a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie sa zicem.lasa-l cateva zile nu ii da mesaj nimic si apoi da-i mesaj si intreaba-l de ceva orice.asta daca nu da el mesaj. misto nu a facut. daca vroia sa faca misto probabil vroia sa se si culce cu tine.fi indeferenta si lasa-l pe el sa te caute nu ii arata ca esti inebunita dupa el. poate chiar a avut treaba nu poti sa stii.