| aleceandra a întrebat:

Dc pr meu imi sp k il chinui cand il excit si il las balta? e atat de naspa sa intre in erectie penisul si apoi sa se linisteasca?big grin

Răspuns Câştigător
| zNCrys a răspuns:

Buna ale.
Daca il exciti si il lasi balta cum zici, se intampla o chestie ff naspa.Iti explic scurt si foarte direct. Daca penisul este in erectie un timp mai indelungat (15-30min) si dupa se linisteste apare o durere in testicule ca si cum ai fi primit o lovitura; acea durere se simte in burta si pe picior catre genunchi+testiculele. Durerea poate fi evitata daca dupa excitare urmeaza un contact sexual sau baiatul se masturbeaza singur.
Sper ca ai inteles. Bafta!

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Din ce stiu eu, nu e mare lucru pentru ei.Se excita si cand bate vantul...asa ca de...

Tu intrebi asta pentru ca simti ca il ai sub papuc starnindu-l oricand doresti.Da, e puterea femeilor...deci,nu numai a ta.

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Să moară Trompi dacă am înţeles ceva
Nu mai fugi de la orele de română...-_-

| aleceandra explică (pentru Comeandtellmesomething):

De ce prietenul meu imi spune ca il chinui cand il excit si il las balta? uite ca stiu sa scriu si pe intelesul tau

| panteravalcea a răspuns:

Pentru ca esti varza

| marius333 a răspuns:

Nu e naspa. Dar sa nu faci asta de prea multe ori ca o va lua razna!