| anonim_4396 a întrebat:

De 5 zile sunt cu un baiat si in fiecare seara vorbim cu orele prin mesaje. Ieri l-am intrebat de o fata cu care auzisem ca a fost vara trecuta, iar el mi-a spus ca abia asteapta sa o intalneasca pentru ca nu a mai vazut-o de cateva luni. :-s Acum ma simt aiurea. Ar trebui sa imi fac "griji"?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ar trebui sa iti faci griji, cred ca nu ti-ar conveni sa fi a 5-a roata la caruta

| neutrino a răspuns:

Ati pornit cu stangul in aceasta relate. Se pare ca tu vei fi in postura de rezerva.

| Deiaaaaa a răspuns:

Atat timp cat nu e nimic intre ei eu zic sa nu. Daca totusi e atunci mai bine te retragi

| doddydolly a răspuns:

Pai dupa cum mi-a spus si mie cineva "Chiar daca stingi focul tot o sa mai ramana carbuni aprinsi"...Dar asta nu inseamna neaparat ca daca ea va veni vor aparea probleme in relatia voastra.Chiar daca ei s-au despartit vor avea o relatie de prietenie stransa iar tu trebuie sa ai incredere in el, sa nu iti faci griji si sa intelegi.Dar in cazul in care atunci cand va aparea ea si comportamentul lui fata de tine se va schimba si vor aparea probleme intre voi va trebui sa incerci sa vorbesti si sa il intrebi daca mai simte cv pentru ea.
P.s:Sper sa iti fie de folos:*:*