| BadBEver a întrebat:

De asta iarna mi-a placut o fata blonda cu ochi albastri, umblam din urma ei o invitam sa iesim impreuna, eram nebun dupa dinsa, credeam ca asta e dragoste ceea ce simtiam pentru ea, ma gindeam numai la dinsa. Apoi prin luna iunie deja am inceput sa fim un cuplu, insa dupa vreo 2-3 saptamini momentan a inceput sa nu imi mai placa de ea.Nu intelegeam, ea era frumoasa, desteapta, la locul ei nu umbla cu alti baieti.Dar nu mai simteam nimic pentru ea asa ca ne-am despartit. Acum a inceput sa imi placa de altcineva la fel de tare insa dupa 2 saptamini aceeasi poveste. Ce dracu e asta cum e posibil, mai are cineva asa probleme? care e cauza? care e solutia mai bine zis? HELP! De ce imi pierd interesul asa repede ((

7 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Te plictisesti prea repede -tie iti trebuie iubita o fata care studiaza la psihologie rolling on the floor-sau una care cedeaza atat de greu incat iti creste barba pana sa o pupi -Schimba-ti personalitatea amice.

| BadBEver explică (pentru Danysan):

Mda iar din nou nimic folositor )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Solutia? un psiholog

| BadBEver explică (pentru anonim_4396):

Hai bre, ma faci nebun deja ))nu cred ca eu is singurul cu asa probleme

| anonim_4396 a răspuns (pentru BadBEver):

Ce deja, esti mai de mult dar nu ti-ai dat tu seama, nu nebun, dar ai o portiune infima, in creierul tau, care este ocupata cu alte chestii, asa ca fa bine si urmeaza-mi parerea

| Roland22 a răspuns:

Ia-o si tu mai incet cu ele, sa te plictisesti mai greu si in felul asta sa stai mai mult cu ele laughing bafta amice

| Regina2001 a răspuns:

Daca te plictisesti asa repede de ele inseamna ca nu le-ai iubit cu adevarat. Gaseste-ti o fata care s-o iubesti si ai sa vezi ca daca va fi persoana potrivita, nu te vei plictisi de ea. In plus nu te mai pune cu toate fetele si apoi sa te desparti de ele pentru ca suferinta dupa un baiat nu e usoara chiar deloc. Iti spun pentru ca am patit-o pe "pielea mea". Deci sa revenim la tine, eu zic sa gasesti persoana potrivita. NU mai fi genul de azi te intalnesc si maine suntem impreuna.