| anonim_4396 a întrebat:

De asta iarna mi-a placut o fata blonda cu ochi albastri, umblam din urma ei o invitam sa iesim impreuna, eram nebun dupa dinsa, credeam ca asta e dragoste ceea ce simtiam pentru ea, ma gindeam numai la dinsa. Apoi prin luna iunie deja am inceput sa fim un cuplu, insa dupa vreo 2-3 saptamini momentan a inceput sa nu imi mai placa de ea.Nu intelegeam, ea era frumoasa, desteapta, la locul ei nu umbla cu alti baieti.Dar nu mai simteam nimic pentru ea asa ca ne-am despartit. Acum a inceput sa imi placa de altcineva la fel de tare insa dupa 2 saptamini aceeasi poveste. Ce dracu e asta cum e posibil, mai are cineva asa probleme? care e cauza? care e solutia mai bine zis? HELP! De ce imi pierd interesul asa repede ((

3 răspunsuri:
| Crissu3005 a răspuns:

Am avut si eu problema astalaughingnici in ziua de azi nu am gasit un raspuns concret de ce se intampla asta dar presupun ca era din cauza ca erau mai greu de cucerit, voiam sa imi demonstrez ca pot.Va trece etapa asta cand vei intalni acea persoana care iti va pune "capac" cum se zice. Ceea ce simti tu acum e atractie nu dragoste.

| Biancaalone a răspuns:

Pai este o alegere intre doua persoane! Eu zic sa o alegi pe a doua! Daca o iubeai pe prima, nu mai exista a daua! Sau mai e faptul ca esti baiat! Adica ce dracu nu poti sa te satisfaci doar cu una! Mai ales ca sunt unele fete care au corpul..mama mama!

| BadBEver a răspuns (pentru Biancaalone):

Mersi de raspuns dar nu ai inteles corect intrebarea :/