| Ciberpunk a întrebat:

De cate ori va masturbati pe zi? Funda...

Răspuns Câştigător
| baimalasi a răspuns:

O data la doua saptamani!

9 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Niciodata ca nu sunt obsedatawinking

| andreiush25 a răspuns (pentru Latinmoon):

straight face...deci tu nu te masturbezi deloc ..ca nu esti obsedata?
Deci daca eu ma masturbez odata in viata... sunt obsedat?straight face
Dafuq is wrong with you?

| NuMaContrazice a răspuns:

Pe zi? laughing Nu sunt un labangiu obsedat. Poate vroiai sa zici pe saptamana.

| LineGuide a răspuns:

De cate ori pe zi? Ori apar probleme mintale, ori ai fost facut in galeata, caci eu unul nu pot intelege unde e problema, la mine, ca nu fac asta destul de des, sau la tine, ca o recunosti?

| lolylolypops a răspuns:

Ce prostie! Cu ce te-ar afecta pe tine masturbarea altora?

| doxatuVexxatu a răspuns:

Depinde....intre 2 ori si 4 ori pe zi...

| ReSp3c7 a răspuns:

. laughing mai bine ma intrebai de cate ori imi **** iubita pe zi. laughing asa poate iti raspundeamwinking

| robyionutz a răspuns:

Cica pe zi ba omule las-o mai moale trebuie sa te masturbezi maxim 1-2 pe saptamana.

| mishunika a răspuns:

Bună!
Întrebare retorică, nimeni nu-i dator să-ți dee răspuns, așa că nici nu aștepta, e ceva intin și confident.
Pa, pa!