| MisuN99 a întrebat:

De cate ori va masturbati pe zi?

Răspuns Câştigător
| MrJoker30 a răspuns:

Incearca sa tot micsorezi treptat, pana ajungi la 2-3 ori pe saptamana. Trebuie sa fii motivat, sa iti iei gandul de la chestia asta si sa incerci sa faci altceva care sa te distreze, sa te rogo si sa te indepartezi de locurile unde obisnuiai sa faci.

11 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

De câte ori am chef. Dar mai mult noaptea, nu ziua.

| Emilian65 a răspuns:

Niciodata.

| PersonajFictiv a răspuns:

Vad ca nu ai inteless draga MisuN99 ca oamenii de mai sus faceau misto, nu se masturbeaza nimeni de 10 ori pe zi.

E ok sa te masturbezi o data la 7 zile din ce am citit.

| MisuN99 explică (pentru PersonajFictiv):

Chestia ii ca eu ma masturbez de 5, 6 ori pe zi, deci chair credd ca is care se masturbeaza si de 10 ori...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cate ori am chef.
Tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma plictisesc sa mai numar dupa a 10 runda asa ca nu iti pot da un nr specific.

| MisuN99 explică (pentru anonim_4396):

Peste 10 pe zi?

| Fantastic7 a răspuns:

In medie, de vreo 7-8 ori

| Habbsha a răspuns:

De câte ori mi se scoală.

| MrJoker30 a răspuns:

Nu mai fa de 6 ori pe zi, ca atunci cand vrei vrea sa te destrabalezi cu o fata nu o sa mai poti fara viagra.

| MisuN99 explică (pentru MrJoker30):

Si atunci cam care i limta acceptabila

| MrJoker30 a răspuns (pentru MisuN99):

Incearca sa tot micsorezi treptat, pana ajungi la 2-3 ori pe saptamana. Trebuie sa fii motivat, sa iti iei gandul de la chestia asta si sa incerci sa faci altceva care sa te distreze, sa te rogo si sa te indepartezi de locurile unde obisnuiai sa faci.