| anonim_4396 a întrebat:

De ce atunci cand am penisul 'mort' imi pot da pielea peste cap, dar cand e sculat nu, si daca fortez doare, e din cauza ca is virgin? thinking

6 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Puteam sa jur ca esti fata daca nu iti vizualizam profilul.

| Judas6k a răspuns:

Du-o la doctor, ca poate moare o_O

| ShadowSKQ90 a răspuns:

La mine cand se scoala se da singura pielea

| Umbra3 a răspuns:

Poate vrei sa zici in stare fleascahappy ca naiba cum sa fie **** moartalaughingrolling on the floordoar nu ai decapitato cu ghilotina ce naiba cand despre intrebarea ta cand se scoala,, obeectul munci''ai pielea intinsa manlaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca atunci cand e " viu " este intinsa.

| tsevaoth a răspuns:

Categoric da, si cum se spune in popor, nu ti s-a rupt "ata"