| Rolly1998 a întrebat:

Buna am 15 ani si penisu meu nu este inca decoltat adica: cand e "sculat" imi vad numa un pic din cap si nu stiu sa fortez sau nu stiu ce sa fac ca daca trag tare ma doare, iar cand este "moarta" pot sa imi decoltez mai bine penisul dar nu complet deci ce sa fac am nevoie de mare ajutor!

Răspuns Câştigător
| PsychologistT a răspuns:

Se numeste decalotare.
Incearca tu decalotare progresiva, repetata, blanda, zilnic.

8 răspunsuri:
| Alllllexandra a răspuns:

Nu mai trage de ea I don't want to see

| Rolly1998 explică (pentru Alllllexandra):

Si atunci o sa se rupa el sigur la primul contact sexual?

| Alllllexandra a răspuns (pentru Rolly1998):

Da! la unii baieti nu se rupe deloc.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cînd e moartă, auzi hal de exprimare, păi dacă era moartă ai fii fost si tu mort, odată cu ea.

| Rolly1998 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Auzi descurcate cu ce poti fratele meuhappy am zis si eu at cum vrei sa-i zici zi-mi si mie sa folosesc acel termenhappy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Rolly1998):

Da frate, am glumit si eu, scuze.

| Carmen100 a răspuns:

Cand e moarta laughing

| Mada_Mays_1994 a răspuns:

Sa da! =]]