| RAY a întrebat:

De ce au atat de multe pretentii fetele urate?

12 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

E simplu, pentru ca si alea urata si alea frumoase au acelasi creier si doresc tot baieti frumusei (ca daca-s frumusei cam ajunge in prima faza), nu conteaza cum arata ele.
Nu ne sunt adaptate dorintele dupa cum suntem noi.

Ca si baietii, nu cont cum arata, tot frmusele vor si le fug ochii tot acolo oricat mint ei ca fizicu nuuu conteaza domne.

| Wr3nch a răspuns:

De ce sa nu aiba. Is destui baieti uratii ca noaptea care au la fel de multe pretenti si viseaza manechine.

| Sofer a răspuns:

Chiar ca multe.

| Emma30555 a răspuns:

Ce fel de pretenții? Poate au ce oferi poate compensează cu alte calități

| RAY explică (pentru Emma30555):

Emma vad si eu ca au pretenti exagerate

| Emma30555 a răspuns (pentru RAY):

Pai dacă au pretenții nu înseamnă și că vor găsi pe cineva asa cum pretind, pana la urma mai lași din pretenții fiindcă e greu sa găsești pe cineva exact cum iți dorești, fie ca ești frumoasa fie ca nu.

| RAY explică (pentru Emma30555):

Cautam iluzi emma care duc la suferinta,chiar vb de sofisis,era blestemat sa duca un bolovan sus in varful muntelui dar el cadea si tot asa,dar, daca se oprea? Era un om fara scop, sens, asa si eu ma gandesc, daca ma opresc mai are rost sa traiesc?

| Emma30555 a răspuns (pentru RAY):

Cauți alt sens, sau dacă nu vrei sa renunti poate pana la urma îți iese.

| Eireann a răspuns:

Fiindca sunt fete care nu sunt "frumoase" in sensul traditional dar sunt istete, amuzante, muncitoare, responsabile si de succes. Crezi ca nu merita pe cineva bun langa ele fiindca fatada nu e perfecta? Exista si fete frumoase care nu au nici una dintre calitatile de mai sus dar la ele e ok sa aiba pretentii fiindca au teasaturi simetrice si forma de clepsidra?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca să se laude la prietenele lor mai frumoase că s-au ales cu un prinț mai răsăritwinking

| Pamanteanul a răspuns:

Unde ai văzut tu fete urite?

| andreeasabrina12 a răspuns:

Pentru ca alea urate se cred frumoase iar alea frumoase se cred urate