| RAY a întrebat:

Stiu ca e o intrebare aiurea dar fetele urate au pretentii mari? ce cauta ele oare? un broscoi sa le sarute sa le faca frumoase?

16 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da frate ba ce tupeu pe langa ca sunt niste spurcaciuni sperietoare de ciori mai au si pretentii waaa

| ɹαℓυ a răspuns:

Depinde de standardele fiecareia. Unele cauta "Feti frumosi", altele pe cineva la fel de urat pentru a nu se simti complexate.

| LoveSleep a răspuns:

Am observat și eu asta. Evident, nu la toate, dar unele sunt exact cum le-ai descris.

| Suck a răspuns:

Da, am observat asta la majoritatea. Au nise fițe si impresii...

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Daca pe ele le atrage un anumit gen de barbati, de ce sa se prefaca? straight face
Aia e... ochii vad, inima cere. Ai impresia ca n-au dreptul sa admire un anumit tip de baieti, pentru ca deh, unora li se pare ca au pretentii?

| jessikz0r a răspuns:

Pai fiecare om se vede frumos...Crezi ca se crede vreo urata urata? Asa o vezi tu, dar ea se vede mandra tare...asa ca n-ai cum sa crezi ca n-are pretentii, unele-s mai rationale, cand vad ce nasoale sunt isi mai limiteaza incercarile, dar unele pfuaiss miss direct laughing) au ce m-ai amuzat (like)~!

| RAY explică (pentru jessikz0r):

Ai dreptate, de fapt alea mai urate cauta baietii mai frumosi alea mai frumoase sufera de complexul frumuseti, o obsesie care le considera mereu mai putin frumoase ca in realitate

| jessikz0r a răspuns (pentru RAY):

Permite-mi sa te contrazic la faza cu "complexul frumusetii " alea frumoase se dau gen ais ce grasa sunt, ais ce nas mare, ce sani mici, ce celulitoss laughing cand ele arata bestial...si de fapt stiu asta, dar se victimizeaza ca nah...asa e la modalaughing) Si dupa cate am observat, alea urate au mai mult noroc in viata decat cele frumoaselaughing) numa eu cred astfel?

| RAY explică (pentru jessikz0r):

In pshilogie se numeste complexul frumuseti, ai dreptate desigur

| YaHabibi a răspuns (pentru jessikz0r):

Mare adevar spui.Jos palaria happy

| Ayakawelwel a răspuns:

laughing ce aiurea

| missme99 a răspuns:

laughing) Doamne, cate urate ai cunoscut la viata ta de ai reusit sa faci asa generalizare?

| RAY explică (pentru missme99):

Cateva si toate aveau mari pretenti de fat frumos

| missme99 a răspuns (pentru RAY):

Sa stii ca si reversul medaliei este valabil. tongue

| RAY explică (pentru missme99):

Categoric ca da, ai mare dreptate, acuma pentru mine nu exista fata urata fiecare are o valoare parerea mea totul e sa o pui in aplicare si sa o descoperi, tu cum te consideri?

| missme99 a răspuns (pentru RAY):

Eu sunt o divina laughing
Logic, nu?