| AlexandraIleana a întrebat:

De ce baietii mereu se intorc? Spun ca vor o pauza si asa mai departe si tot la fostele se intorc. Sunt intr-o situatie asemanatoare. Am avut o relatie la distanta 9 luni..problema nu era ca nu ne vedeam des. Mereu cand ne certam, venea acasa in orasul meu si imi zicea sa ne vedem face tot face ca sa vorbim..si nu ma puteam abtine pentru ca il iubesc foarte mult si mereu ma impacam cu el. Acum timp de 2 sapt ne-am certat ..adica m-a lasat a spus ca vrea sa fie o pauza intre noi, ca vrea sa fie si singur... poftim? nu-i singur destul in orasul care ii la faculta? Si i-am zis ca mai bine ne despartim. Apoi dupa cateva zile a inceput sa ma caute si mi-a zis ca era de moment ce mi-a zis si acuma iar vine acasa si crede ca ne impacam si vrea sa imi dea ceva cadou..Mda. O sa imi fie greu fara el. Asa i ca ii mai bine sa nu ne impacam? Relatia pana pe la 6 luni a fost perfect. apoi a inceput sa se raceasca totul m-a si inselat. Nu inteleg de ce se intoarce mereu la mine si de ce mereu ma lasa daca stie ca ii mai bine cu mine si ca mereu se intoarce

10 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Daca te-a insealat ce mai cauti langa el? Frate, e clar ca esti un nimic pentru el.straight face

| lpavel a răspuns:

De ce se intoarce la tine mereu? Pentru ca a gasit la tine acel farmec pe care il cautam toti...
De ce pleaca si vine? pentru ca nici el nu stie ce vrea! Probabil ii este frica de ceva mai serios happy

| LoveSleep a răspuns:

Se întoarce pentru că îi dai ocazia.
Când nu-i merge cu celelalte, se întoarce la tine.
Decât singur, mai bine cu tine.

| Doub a răspuns:

Heeeelllauuuu, te-a inselat. Gata, nu mai merita. Next.

| SkyPilot a răspuns:

El tot incearca altceva, dar s-a obisnuit cu tine, celelalte nu sunt ca tine si pana la urma prefera sa se intoarca. Eu cred ca e mai bine sa nu il primesti inapoi decat daca iti place genul asta de viata, ba e, ba nu e. Asa o sa faca mereu, mai ales ca stie ca ii merge.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se intoarce pentru ca tu ii permiti. Daca te-a inselat de ce mai stai cu el si dupa el? Putin respect pentru tine nu ai?

| cineva666 a răspuns:

Nu te merita... uita-lwinking. cu asa om nu o sa faci niciodata casa! o sa-ti fie greu sa-l uiti dar e mai bine asa pentru tine.

| bogdanForever a răspuns:

De ce se intoarce? pai in principiu pentru ca ii este firca pentru faptul ca nu va gasi pe altcineva iar pe formula prescurtata, de idiotwinking

| Rusu_Bogdan_1998_a1Oq a răspuns:

Vrea sa stie pe cineva acolo pentru el, o zona de confort. Tu trebuie sa te gandesti ce e mai important, integritatea ta sau dragostea pentru el.