| Alisa7109 a întrebat:

De ce baietii se indragostesc de fete cu vreo 10 ani mai mici decit ei?

Răspuns Câştigător
| iuliaGirl11 a răspuns:

Din interes ca sa para ca vedetele de la noi din tara si sa credea lumea ca sunt mai specialee

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De prosti ce sunt dar si fetele fac la fel.

| cosmin21 a răspuns:

Eu cred ca fetele se tin dupa baieti mai mari si nu invers, eu personal nu am stat cu o fata mai mica decat mine, a fost o singura exceptie cand avea cu 2 ani mai putin ca mine, in rest numai de varsta mea, sau cu 1-2 ani mai mare.

| βǿβǿ a răspuns:

Le vad mai naive...
winking

| a_5373 a răspuns:

Pentru ca ele cad in plasa nesimtitilor ce vor doar sa le f***.

| MadnessCaffe a răspuns:

Nu e adevarat.Eu de exemplu ma indragostesc numai de cele mai mari cu vreo 3-5 ani, dar nu stiu de ce laughing mai sunt si exceptii cele de varsta mea thinking

Dragostea nu e ceva ce poate fi controlat, cum apare asa dispare. Daca ai intalnit vreo 3-4 baieti care se "indragostesc" de fete cu 10 ani mai mici nu inseamna ca toti se indragostesc.Probabil ca cei pe care ii cunosti profita de fetele respective ca sunt mai mici si mai usor de fraierit, sa zic asa deoarece ei au experienta.

| ruginiz a răspuns:

Cine a zis ca se indragostesc?laughing

| RobyAdy a răspuns:

Iti raspund cu o intrebarebig grinar fetele de ce se indragostesc de baieti cu 10 ani mai mari decat ele?

| Alisa7109 explică:

Fiindca fetele sunt proaste, RobyAdy...happy