| CopilRasfatzat a întrebat:

De ce baietii mai mari se indragostesc de fete mai mici? ex.: baiatu are 20 fata 14.am o prietena in acest caz.si nu pot sa-mi dau seama cum acel tip se uita la ea.

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Inocenta, naturalete, puritate si atractia lucrurilor interzisewinking - astea sunt motivele.De ce iti pasa?

| lays a răspuns:

Pentru ca le pot prosti mai repede.

| AnaisC a răspuns:

Baietii mai mari se uita la fetele cu cativa ani mai mici nu pentru ca arata ca un fotomadel sau pentru ca sunt genii, doar ca sa se simta mai puternici, daca este mai mare el crede ca poate sa domine fata., dar nu e asa...idioti

| parazitu_8805 a răspuns:

Cine a zis ca sa indragostesc? Doar le prostesc

| cute a răspuns:

Hei si eu sunt cu un baiat mai mare.si care e de treaba.adica depinde de la baiat la baiat.nu se gadneste lachestii gen"sex" daca eu u vreau.tongue. si sa stii ca de obicei baitu isi alege o fata mai mica.deoarce e mai cuminte.si vrea sa o o faca el dupa cum doreste.adica mai nebuna si fitoasa dupa regulile si parerile lui.happy

| aditzu808 a răspuns:

Pentru ca is greble si cu o ciocolata dau 3 fete la camalaughing