| iiBeiibiiy a întrebat:

De ce baietilor le place sa.si bata joc? raised eyebrows straight face

Răspuns Câştigător
| Analytical a răspuns:

Pentru ca vad ca au de cine! daca ai arata putina inteligenta nimeni nu si-ar permite asta. eventual, il faci sa te iubeasca. depinde de fiecare cum gandeste.

12 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Nu toti baietii sunt asa, cei drept sunt putini aia si mai multi cei care isi bat joc. Acum totusi sunt si fete care isi bat joc cand vine vorba de dragoste. Baietii sunt mai orgoliosi si de asta, asta e raspunsul care il cuati tu, nu cas prosti cum tota lumea zice, daca ar fi fost prosti nu ati fi cazut voi in plasa lor. Voi sunteti de vina, dc? pentru ca nu stit sa va alegeti baiatul cu care vreti sa fiti, alegeti pe cel mai popular, cel mai cool, cel mai cu bani etc. dar nu cel mai de trebuie in adevartul sens al cuvantului, nu cati da tigarii pedegeaba sau mai stiu eu ce, nu dupa sufletul lui, nu dupa seriozitate si tot ce este important. Deci data viitoare alege si tu un baiat mai serios daca nu vrei sa mai fi dezamagita in dragoste!
Sper ca te-am ajutat. Funda? plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| darrio2007 a răspuns:

Ca fetele sunt altfel?

| Couragebv a răspuns:

Daca au motiv, mno, e de inteles

| djmk1988 a răspuns:

Intrebarile astea le pui de fapt din lipsa unei experiente sociale. Daca ai iesi din casa si ai socializa, cu oamenii nu cu uneltele digitale, s'ar putea sa nu mai postezi intrebari efectiv penibile, infantile si cum mai vrei sa le zic, ca scuze, esti penibila daca pui astfel de intrebari stupide sad

| maryus92 a răspuns:

Mda eu ma consider o exceptie :Xhappy, faza ii ca desi sunt baiat si ar trebui sa fiu revoltat cica laughing pe ceea ce ai zi tu, dar nu sunt pentru ca stiu ca sunt tot felul de puleti care se cred cei mai faini si smecheri si care cred ca femeile se invart la picioarelelor si le trateaza de sus si baietilor care le place sa-si bata joc sun cei care nu stiu sa iubeasca si sa aprecieze o fata happy

| mat31new a răspuns:

Eu imi bat joc de baieti de varsta mea.

| iiBeiibiiy explică (pentru mat31new):

Eo vb de fete nu de baieti! De ce baieti iisi bat joc de fete? Hellaaw

| mat31new a răspuns (pentru iiBeiibiiy):

Aa, eu cand imi bat joc de o fata fac asta ca sa nu ma placa... ewww.

| ForeverAnonim a răspuns (pentru mat31new):

Ba "omule" u esti baiat sau fata? laughing u zici si cati bati joc de baieti de varsta ta si ca iti bati joc de fete care nu-ti plac. thinking esti transexual? laughing

| mat31new a răspuns (pentru ForeverAnonim):

De ce sa fiu transexual? intrebarea nu specifica de fete, intrebarea a fost ca de ce baietii isi bat joc iar eu am raspuns ca imi bat joc de baieti de varsta mea pentru ca respect lumea mai in varsta decat mine si nu ma iau de copii mai mici.

apoi am zis de fete pentru ca beibiii'iii a zis ca intrebarea este cu privire la fete.

| IULY991 a răspuns:

Nu toti sunt asa, iti zic eu tongue

| Simplyy a răspuns:

Sa para ca sunt smecheri! Dar se injosesc singuri in fata fetelor. Ce s-a intamplat?