| claudiaxxx a întrebat:

De ce barbati nu isi gusta sperma ne pun tot pe noi sa o luam de ce nu fac si ei sau ce parca te satisface cu ceva ca o ia in gura si o inghita

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu ai probleme cu sexul, sperma, orgiile, etc!
Cine te obligă? Dacă ești naivă să le faci sex oral, este treaba ta. Nu vorbim de ceva reciproc, ci pur și simplu de o bătaie de joc, un filmuleț când faci sex oral care poate apărea pe net, etc.
Hei, trezește-te!
Pa, pa.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca nu iti place sa faci sex oral, de ce il practici?!

| carminaburana43 a răspuns:

Nu ai cunoscut destui barbati.Eu din intimplare in mod virtual pe internet am cunoscut unul caruia ii placea.

| GyeBaek a răspuns:

Pentru ca este sex oral nu autosex

| iloveunicorns a răspuns:

Sunt băiat, fii atentă :
Noi când vă punem să o beţi, ne excităm, intelegi? Ştim că se scârbos dar... Dacă nu vrei nu vrei si gata, ştim că e scârbos.

| Couragebv a răspuns:

Nu pot sa-mi imaginez un barbat facand asta, si nu cred sincer ca ar avea un efect pentru mine, dar evident ca sunt si exceptii.

| alina58 a răspuns:

Ar fi ciudat sa vezi un baiat inghitind sperma, mie mi se pare scarbos si pentru fete. Nu pot sa imi dau seama de ce e el mai satisfacut daca noi inghitim. Poate ma ajutati sa inteleg, voi baietii!

| Bubyx1 a răspuns:

Pentru ca au gasit fete ca tine care sa le faca treaba nu trebuie sa o guste singuri, daca tot il ajuti tutongue