| roxina95 a întrebat:

De ce barbatii dupa ce sunt inselati vor sa isi bata joc / sa se razbune pe viitoarele lor cuceriri? In momentul de fata am intalnit un tip si am ramas socata cand am vazut ca el cand a vazut ca ma atasez si cand mi-am dorit o relatie serioasa cu el, a ales sa ma refuze motivand ca nu vrea sa ma faca sa sufar ( refuzand si sa fim "prieteni cu beneficii"- eu fiind virgina, dar dorind sa ma culc cu el ).

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ar fi bine sal apreciezi rar asa baiat sa refuze sa te foloseaca apoi sa te lase, omul nu vrea o relatie simplu, tu l-ai inselat?

| roxina95 explică (pentru RAY):

Nu l-am inselat, din contra, stau dupa el de ceva timp.

| WaterDrop a răspuns:

Ce? Lasand la o partea faptul ca generalizezi bagand toti barbatii in aceiasi oala, tu practic esti suparata pentru ca el nu a vrut sa-ti raneasca sentimentele?!

Probabil nu te ajuta nici varsta, insa daca el este un tip cu capul pe umeri stie ca acceptand propunerea ta, mai ales fiind si virgina, ar fi dus la un atasament dincolo de o simpla relatie fizica care pe viitor cine stie in ce ar fi denaturat.Sau poate o fi avut N motive pentru care te-a refuzat. Daca a facut asta nu inseamna nicidecum ca a vrut sa`si bata joc de tine, ci doar este un tip istet.

Iti poti gasi oricand insa un pusti cu care sa te culci daca iti doresti asta chiar atat de mult, nu fi suparata.

P.S: Nu stiu ce a fumat tipul asta "TheSuspect", dar vreau si eu.

| Necunoscut112 a răspuns:

Eu sunt socata ca tu te-ai suparat pe el s ca a refuzat sa te foloseasca.

| TheSuspect a răspuns:

Femeile au o afectiune temporara (unele) iar sa fi demn si cineva sa isi bata joc e ca si cum (unicul scop al tau de a trai te tradeaza) deja ti-e frica de alte relatii ca se repeta si se repeta pana devi imun dar primele ori te pacaleste si o musti iar e un cerc si se repeta "pana in momentul in care nu mai esti in gradul sa te atasezi ca sa nu se repete"

| aladin83 a răspuns:

Baietii sunt destui in tara nu neaparat trebuie sa pierzi timpul pentru unul.