| AlessiaAndrada a întrebat:

De ce cand fac sex ma doare mereu? La sfarsit. cand termin de facut dragoste. Stiu ca suna cam stupid dar nu stiu cum sa va explic...

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Posibil pentru ca: nu esti suficient de relaxata si mai ales destul de excitata; preludiu insuficient ca si durata si calitate / intensitate; el e prea violent mai ales la sfarsit, cand simte ca se apropie ejacularea; ai o infectie care incepe sa doara abia dupa ce esti foarte frecata in zona aia si atunci reactioneaza, semanlizandu-ti ca nu e ok prin senzatia de durere! Si probabil si pentru ca nu ai folosit prezervativ, si poate ti-a dat de fiecare data in plus alti + noi microbi care te-au infectat, SAU, mai RAR, dar posibil, sa fi alergica la sperma lui - exista si sperma toxica, iar in cel mai nasol caz se si poate muri, ca si de la intepaturile de albine sau vipera!

Daca ai observat ca te doare, dupa 2 acte, de ce nu te-ai dus la medic, inainte de a se agrava?!
NU mai amana, du-te imediat la medic! Si foloseste MEREU prezervativul, nu te lasa aburita ca stie el, ca te "fereste".

Lichidul preejaculator e plin de spermatozoizi care te pot lasa gravida foarte usor!

| TheUnForgiveN a răspuns:

@delectare: laughing)))))))))))))))))

| Anndaa a răspuns:

Unde te doare si cati ani ai fix

| delectare a răspuns:

Te doare pentru ca iti intra un "obiect" "necunoscut" in pasaricawinking.Iti sugerezz sa mai incerci de vreo 5 6 ori si vei vedea ca nu te mai doare eu am 50 de ani si imi place la nebunie sa fac sex striu ca e umilitor dar asta este voi tineri din ziua de azi nu stiti cum e sa o faceti cu adevarat voi numa dati pe redubu ala sau cum mama drecului so chema ala...eu la 50 de ani ai mei imi place sa o sug au au au

| Phoenix231 a răspuns (pentru delectare):

Esti penalitate frate... Tot asa daca tise mai scoala la 50 de ani, asta fara viagrarolling on the floor.
Da oricum ai fost penalitate aici