| anonim_4396 a întrebat:

DE ce credeţi că sexul e important într-o relaţie aşa de mult?

5 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Pentru că este cel care face diferenţa între o prietenie şi o relaţie. Dacă nu e bun şi nu îţi face plăcere, nu vrei şi ajungi la o relaţie de prietenie şi nu una de cuplu.

| andreea7520 a răspuns:

Părerea mea e că după primul contact sexual relaţia deja e pe picioarele ei şi partenerii au mai multă încredere unul în celălaltbatting eyelashes

| emma_6707 a răspuns:

Pentru ca asa se intretine relatia mai bine, pe langa faptul ca va cunoasteti mult mai bine, aveti si incredere mai mare unul in celalalt. multi baieti pun pret pe chestia asta ori din lipsa de alt ceva, ori pentru faptul ca tin la fata respectiva si o doresc in totalitate, la fel si cu feteletongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Părerea mea e că după primul contact sexual relaţia deja e pe picioarele ei. Fara sex nu ar mai fi la fel.

| papoooshyka a răspuns:

Parerea mea este ca intr-o relatie sexul nu este chiar atit de important.