| anonim_4396 a întrebat:

Este important sexul într-o relație?

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

Da, este unul dintre lucrurile care fac relația să meargă și, de obicei, primul semn când relația merge prost este sexul foarte rar între parteneri sau deloc.
După părerea mea, sexul este motorul care ține relația funcțională, este lucrul care ne face să ne iubim și apreciem partenerul pentru că nu există apropiere mai mare între doi oameni ca sexul.

8 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Da, dar nu este principalul, esența
Evident depinde de la om la om

| Crackman a răspuns:

Normal

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, da este! Doar ca nu este cel mai important, adica nu e pe primul loc in opinia mea happy

| DenqOO a răspuns:

Da

| Fabianaa a răspuns:

In mare parte? Acum depinde și de cei doi parteneri și dacă ei considera ca este important pentru relația lor.

| CristianPetre2002 a răspuns:

Da este

| stefanidolulfemeilor a răspuns:

Nu, intr-o relatie e importanta iubirea si intelegerea.