| Julia92Anna a întrebat:

De ce daca eu nu ii dau mesaj iubitului meu el nu imi da? Adica o data au trecut 4 zile in care nu mi-a dat vreun mesaj! Si cand l-am sunat si l-am intrebat de ce nu imi da un semn de viata a inceput sa rada.El a plecat in alta tara. Oricum nu inteleg de ce se comporta asa.Suntem de mult timp impreuna.Si inainte nu se omora sa imi trimita mesaje prea multe.Dar imi trimitea.Nu era zi in care sa nu imi trimita.Nu inteleg ce e cu el.L-am intrebat de ce face asa si a zis ca sunt nebuna :\ ce sa mai inteleg?

6 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Mai bine să nu fii preitenă cu nimeni decît când vei găsi pe cineva și veți fi ineresați de căsătorie în viitorul apropiat.Restul relațiilor sunt perdere de vreme, joc de-a care se plictisește mai repede și suferă mai puțin, erodare emoțională care te secătuiește de chef de viață.

| anamariarot a răspuns (pentru ania):

Si daca e interesata de o casatorie, au stabilit totul, iar respectivul intre timp o inseala? Poate de fiecare data e interesata de o casatorie care nu ajunge sa se "materializeze" din diferite motive. Ar trebui ca in momentul in care vede pe cineva sa-si spuna "El e alesul!", sa se implice imediat intr-o relatie si sa se casatoreasca? Intr-adevar, suferinta nu are cel mai bun impact asupra cuiva, dar dintr-o greseala inveti foarte multe

| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil are pe alta si fiind in prezenta ei, nu mai are timp si gand la tine.

| deeeaqq a răspuns:

Doi ignoranți...
A stai, tocmai eu vorbeam. blushing

| Kira5854 a răspuns:

In general, cand barbatii te fac nebuna atunci cand le aduci la cunostinta ca nu mai sunt la fel de atenti, o fac pentru ca involuntar petrec timpul vorbind cu altcineva. Asta nu inseamna neaparat ca te inseala, dar poate considera doar ca alta persoana il intelege mai bine si te neglijeaza chiar si fara sa vrea.

| Marin_Alin_1996 a răspuns:

Ca urmeaza o despartirebig grin