| Razvi255546 a întrebat:

De ce dupa ce m-am dezvirginat, nu ma mai excit de la aceleasi lucruri care ma excitau inainte si imi cauzau erectie fara sa stimulez penisul fizic deloc? De exemplu cand te uiti la un film porno si ai erectie pana sa pui mana pe penis, atunci cand te masturbezi si acum nu se intampla asta decat dupa ce pun eu mana si stimulez penisul. Sau inainte sa ma dezvirginez, penisul se mai ridica (nu stiu exact cum sa explic) si atunci cand doar de exemplu ma uitam cateva secunde la o fata buna imbracata sumar. Iar acum, daca nu pun mana pe penis sau ceva, nu se ridica doar pentru ca o vad. De ce? Va rog, am nevoie de raspunsuri urgente. Dau funda, orice doriti.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Chestia asta se poate datora mai multor factorii
-medicamente antidepresie
-hormonul masculin scazut
-masturbarea in exses
-obezitate
-depresie, anexitate, ganduri negative
-creierul tau vrea sa faci sex
recomand o pauza de 14 zile apoi vei vedea ca iti va reveni la normal,consuma usturoi,fa genoflexiuni cu greutate,consuma carne,cand ai orgasm pierzi proteine, vitamine, consuma carne, fructe, legume, vezi sa nu devii dependent de sex

8 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Mai, e a 4-a oara cand pui intrebarea intr-o forma asemanatoare.laughing Sa stii ca intrebarile repetitive sunt sterse de obicei.

| Razvi255546 explică (pentru dullcat):

Nu, asta este ultima întrebare și am pus una separat pentru ca ma refer la altceva aici

| Razvi255546 explică (pentru Razvi255546):

Mai aștept raspunsuri! Va mulțumesc anticipat. Am nevoie de răspunsuri rapid, vă rog. Dau funda!

| RAY a răspuns (pentru Razvi255546):

Creierul se plictiseste, nu stii cum e sa ai adhd, de asta drogati baga doze tot mai mari, creierul vrea dopamina mai multa, s-a plictisit de laba

| Razvi255546 explică (pentru RAY):

Înțeleg. Mulțumesc foarte mult!

| RAY a răspuns (pentru Razvi255546):

Eu personal mă plictisesc extrem de puternic de chestii obișnuite, daca nimerești o fata cu adhd e greu sa o păstrezi

| dullcat a răspuns:

Am gasit ieri un articol care e pentru tine,,[...]tu te poți masturba cât de des vrei. Ideea e că dacă o faci super des și mai ales, super greșit, o să te poți confrunta cu disfuncții erectile. Spre exemplu, dacă când te masturbezi vrei mereu să termini cât mai repede, s-ar putea să dezvolți ejaculare precoce. Sau, dacă te masturbezi în reprize (te tot oprești și pierzi erecția de mai multe ori până să ejaculezi), poți să constați că atunci când ești cu partenera îți cam moare la intrare.''

https://dan-juan.ro/masturbare-calitate-sperma-si-orgasm-masculin/

Poate daca ti-o zice tot un barbat, te convingi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putem vb in pvt daca vrei