| RAY a întrebat:

De ce fetele au obsesia asta sa spuna ca aspectul fizic nu conteaza? azi am auzit ca cica fetele prefera baieti mai mici de 1, 60 sunt curios pentru ce anume? vor sa vada sa invete cum e sa fi mama?

La studiu au participat peste 60.000 de bărbaţi şi femei şi s-a aflat că oamenii foarte scunzi au avut mai puţini parteneri în viaţa sexuală.

Studiul a mai arătat că bărbaţii de înălţime medie spre foarte mare au avut până la cu trei partenere mai mult decât bărbaţii scunzi.

"Studiul a arătat că femeile preferă bărbaţii care sunt mai înalţi decât ele. Există posibilitatea ca pentru multe femei să fie şi o minimă diferenţă de înălţime necesară, astfel că bărbaţii peste acea înălţime au ajuns şi ei să aibă parte de mai multe partenere", a explicat Dr. David Frederick.

Numărul mediu de parteneri sexuali înregistraţi pentru persoanele între 30 şi 44 de ani a fost de 8. 29% dintre bărbaţi şi 56% dintre femei au spus că au făcut sex cu mai mult de 14 persoane, conform TheIndependent.

https://www.antena3.ro/......16021.html
http://www.psychologies.ro/......ul-2142592
http://www.ele.ro/......cund-51200

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

Baietii mai mici de 1, 60? wtf? Pai eu am 1, 64 imagineaza-ti cum ar fi sa ies cu unul pe care il scuip in cap? Normal ca trebuie sa fie mai inalt. macar 10, 15 cm sa fie. Ca altfel suntem ca sotii columbeanu. Bine, daca mai are si bani ca ala, se rezolva. Imi las tocurile acasa. laughing Glumesc. E mai bine sa iti fie draga sa iesi cu cineva in lume.

| RAY explică (pentru Florentina9210):

Unele fete se grabesc sa devina mamici

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Pai da. Sa legene plozi. Pe cand se pot plimba libere fara obligatii. Toate la timpul lor. Sa ai si o relatie, dar sa ii impui unele limite partenerului. De aici pana aici, da.

| RAY explică (pentru Florentina9210):

Ce inaltime are prietenul tau?

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

1,78

12 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Fiecare cu preferintele lui. Nu toti avem aceleasi preferinte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cui ii pasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa ajungi ray130tm si o sa fii tot aici, punand intrebari care nu intereseaza pe nimeni

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Cum ai evadat din lista mea de ignor?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Cu talent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar tu chiar nu mai tii minte ca MI-AI DAT IGNORE PE PRIMUL CONT, IN 2015?
CHIAR NU VEZI CA ASTA E DIN FEBRUARIE 2017?
doamne

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu m-am uitat la profilul tau

| Lina1993 a răspuns:

Ba bineinteles ca aspectul fizic conteaza. Asta este primul lucru care te atrage la cineva. Pentru mine, de exemplu, este foarte important ca barbatul sa fie mai inalt decat mine, m-as simti extrem de ciudat sa fie invers, nu as fi in largul meu. Dar nu poti baga toate femeile in aceeasi categorie si nici nu poti generaliza.